Ceník a popis služeb

 

Více o aromamasáži

 

Kontakt

  Kurzy
   
 

Domácí stránka

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
 

Ceník

Záda, ramena, krční blokády 40 min 500 Kč
Aroma hodinka 60 min 700 Kč
Celotělní masáž 90 min 950 Kč
Reflexní masáž chodidel 40 min 500 Kč
Manuální lymfatická drenáž 60 min 800 Kč
Lymfatická masáž obličeje a hlavy 60 min 800 Kč
Manuální lymfatická drenáž celotělní 3× 120 min 4.200 Kč
Indická masáž hlavy 30 min 400 Kč
Těhotenské masáže 60 min 700 kč
Dětské masáže dle dohody sleva 25 % z plné ceny
Masáž miminka - výuka postupu dle dohody 500 Kč / 60 min

Sleva 10 % z plné ceny pro důchodce.
Možnost zakoupit dárkovou poukázku na kterýkoliv druh masáže.


 

Záda, ramena krční blokády

30 – 40 min trvající masáž Vám přinese rychlou úlevu od bolestí páteře, která bývá nejčastěji lokalizována v oblasti bederní páteře, ramenních pásů a krční páteře. Problematickým místům bude při masáži věnováno více času a důkladnější ošetření. Během masáže dochází k příjemné relaxaci v poměrně krátkém čase.

 

Aromahodinka

60 minut dle vašeho individuálního přání s použitím éterických silic. Lze například zkombinovat odblokování páteře (měkké techniky) s masáží zad, ramen a šíje. Oblíbená je také kombinace záda, ramena, šíje a dolní končetiny nebo reflexní terapie chodidel (30 min) a masáž zad, ramen a šíje.

 

Celotělní masáž

90 minut hluboké relaxace Vám zpříjemní i krásná vůně éterických silic. Masáž zahrnuje celé tělo tedy záda, ramena, šíji, dolní končetiny, horní končetiny, břicho, hrudník a obličej.

 

Reflexní masáž chodidel

V poslední době velmi oblíbená technika reflexní terapie využívá výhody reflexního spojení zón na chodidle s vnitřními orgány a dalšími oblastmi těla. Cílenou masáží reflexních zón na plosce nohy se tak dají ovlivňovat rozličné procesy v těle i stav (především energetický) vnitřních orgánů.

 

Manuální lymfatická drenáž

Je speciální velmi jemná masážní technika, která pomáhá dát do pohybu lymfu a podporuje tak zpracování a odvod škodlivin z těla. Nastartuje tak ozdravné procesy v těle ošetřovaného. Velmi vhodná u následujících potíží: křečové žíly, otoky končetin, celulitida, migrény, menstruační potíže, revmatismus, celková únava organismu.

Z důvodů dosažení maximálního účinku lymfatických masáží je třeba dodržet doporučený počet masáží a jejich návaznost. Ty je potřeba předem domluvit!

 

Lymfatická masáž obličeje a hlavy

Je speciální velmi jemná masážní technika zahrnující krční partie, obličej a hlavu. Podporuje odtok lymfy z obličejových částí a může tak pomoci od nežádoucích nerovností, otoků obličeje, váčků pod očima. Zlepšuje kvalitu pleti a navozuje pocit hluboké relaxace. Ošetření trvá 60 minut a může se několikrát opakovat.

 

Indická masáž hlavy

Je to velmi oblíbená masáž , která zahrnuje oblast ramen, horní části paží, krční oblasti, vlasové části hlavy a obličeje. Tato lety prověřená masážní technika odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, trapézech, krku a šíji. Zlepšuje prokrvení vlasové části hlavy a tím i kvalitu vlasů. V neposlední řadě navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus. Masáž trvá 30 min., lze ji ale spojit například s masáží zad a šíje v trvání 60 min.

 

Těhotenské masáže

Vhodnou kombinací masážních technik a éterických silic se dají zvládat čistě přírodní cestou některé těhotenské komplikace jako je únava, bolesti lýtek, bolesti zad, nespavost.... Masáž rovněž ulehčuje adaptaci na změny v těle matky.

Rozsah masáže je na individuální domluvě s klientkou.

 

Dětské masáže

Jsou vhodné pro všechny děti, zvláště v případě únavy, svalových bolestí, různých růstových potíží, rekonvalescence po nemoci, při pravidelném sportovním zatížení, častých bolestech hlavy .… Rozsah masáže je na vzájemné domluvě. Sleva 25% z plné ceny se vztahuje na děti do 15 let.

 

Masáž miminka - výuka postupu

Děti milují dotek a ten pro ně představuje první navázání neverbální komunikace s okolím bezprostředně po narození. Masáž děti zklidní, lépe usínají, jsou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí. Masáž je pro ně cennější, pokud ji může provádět maminka či další dítěti nejbližší osoby. Masáž děťátka Vám prakticky ukáži, doporučím literaturu, poradím s výběrem přírodních olejů vhodných k ošetření jemné dětské pokožky.

 

 

 

 

Alena Laštovičková, Smíchovská 106/8, Praha 5, tel.: 603 114 233, e-mail: info@a-masaze.cz