Ceník a popis služeb

 

Více o aromamasáži

 

Kontakt

  Kurzy
   
 

Domácí stránka

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
 

Více o aromamasáži

Aromamasáž, kterou provádím, je jemnější masážní technika, která kombinuje prvky švédských masáží ( dlouhé souvislé tahy) s využitím stimulace akupresurních bodů na drahách v těle. Tím se zajistí uvolnění ztuhlých svalů na těle, uvolnění energetických bloků, které brání správné cirkulaci energie v těle, a také uvolnění v psychické rovině. To pomůže získat zpět křehkou rovnováhu organismu

 

Již řadu let se zajímám o léčivé byliny a tak jsem při objevení aromaterapie našla skvělý způsob, jak skloubit léčivé účinky rostlinných silicí s léčivou silou lidského doteku.

 

Účinky aromamasáže:
- uvolnění napětí ve svalech, úleva od bolesti
- povzbuzení krevního oběhu, zlepšení cirkulace krve
- obnovení síly a vitality- odstranění energetických bloků
- stimulace lymfatického systému, zlepšení imunity
- zlepšení koncentrace
- navození rovnováhy v organismu, zmírnění stresu

 

Rostlinné silice se získávají z různých částí rostlin – květů, plodů, kořenů, kůry, listů, dřeva. Každá silice má své jedinečné vlastnosti, které využívám podle potřeb a požadavků jednotlivých klientů. Silice vybírám po krátkém pohovoru s klientem, tak, aby pomohly odstranit fyzické a psychické potíže a masáž byla maximálně účinná. Rostlinné silice se vstřebávají do organismu kůží a prostřednictvím nosného rostlinného oleje pronikají do celého těla. Chcete-li zvýšit účinnost masáže nesprchujte se bezprostředně po ní, ale nechte silice několik hodin na kůži působit.

 

Je-li organismus v nerovnováze, může po masáži dojít k reakci, která se projeví různými způsoby: únava, bolest hlavy, zimomřivost, nevolnost…. Je to celkem přirozená reakce a takové potíže by měly odeznít do 24 hodin po masáži. Po masáži je dobré hodně pít, nejlépe čistou neperlivou vodu ( 2 – 3 litry za den) a zvolit spíš klid a odpočinek.

 

Aromaterapie je v dnešní uspěchané době možností, jak se skrze čistě přírodní oleje, silice a jejich vůně přiblížit přírodě.

 

 

 

 

 

Alena Laštovičková, Smíchovská 106/8, Praha 5, tel.: 603 114 233, e-mail: info@a-masaze.cz