Ceník a popis služeb

 

Více o aromamasáži

 

Kontakt

  Kurzy
   
 

Domácí stránka

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
 

Kontakt

Alena Laštovičková

Objednávky na tel. 603 114 233 nebo e-mail: info@a-masaze.cz

 

V současnosti mě najdete každý všední den v kosmetickém Salonu Eva, Praha 5-Řeporyje, Smíchovská 106/8

Popis cesty

Ze stanice metra A Motol autobusem č. 174. Ten projíždí přes stanici metra B Luka, kde se změní na autobus č. 179 nebo 352 nebo 301. Z autobusu není potřeba na Lukách vystupovat. Cesta z Motola trvá 20 min.

Ze stanice metra B Luka autobusy č. 179, 301 a 352. Vystoupit na 4. stanici Náměstí u Lva a pokračovat ve směru jízdy autobusu asi 100 m. Na protější straně ulice je kosmetický salon Eva. Cesta autobusem trvá z Luk asi 10 min.

Na autobusy č. 301 a 352 platí tramvajenka nebo běžná jízdenka, která se musí ukázat řidiči.

Ze stanice metra B Luka autobus č. 255. Vystoupit na 2. zastávce Hlávkova. Pokračovat ve směru jízdy autobusu a odbočit první ulicí Pavlovickou doleva. Na konci této krátké ulice je křižovatka se Smíchovskou ulicí. Tam přejít na druhou stranu k potravinám U Šťastných. Kosmetický salon Eva je první dům vpravo od potravin.

Místo je do 10 min dosažitelné pro oblast Stodůlky, Lužiny, Luka, Velká ohrada, Ořech, Zbuzany, Třebonice

Mapa

O mně

Narodila jsem se v roce 1969. Po gymnáziu jsem vystudovala Vysokou školu ekonomickou. Poté jsem pracovala až do nástupu na mateřskou dovolenou v oboru financí.

Přestože jsem se o bylinky a alternativní medicínu zajímala již dříve, k aromaterapii mě přivedly až časté nemoci mých dvou malých dcer a snaha řešit tento stav přírodní cestu, abych zbytečně nezatěžovala jejich organismus léky.

Jsem absolventkou Institutu Aromaterapie, absolvovala jsem Školu reflexní terapie Beáty a Júlia Patakyových. Dále se vzdělávám a navštěvuji odborné kurzy a semináře týkající se masáží, aromaterapie a zdravého životního stylu. Absolvovala jsem specializovaný kurz Aromaterapie v těhotenství. Masážím se aktivně věnuji 13 let. Od roku 2010 jsem vedená v registru aromaterapeutů jako profesionální aromaterapeut. Spolupracuji s rodinným centrem Zahrátka v Hostivicích, kde pravidelně několikrát do roka vedu kurz masáží dětí a miminek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alena Laštovičková, Smíchovská 106/8, Praha 5, tel.: 603 114 233, e-mail: info@a-masaze.cz